Bevakningen presenteras av
TIPSET! Ingen slår den spanska djävulen

Då var onsdagen här och vilket fantastiskt vårväder vi får beskåda. Härliga förutsättningar vankas på både Bergsåker och Solvalla ikväll. Jag hittar det bästa spelet på den fasta oddsmarknaden i V86-7.
Jag spelar vinnare på 4 Diablo i V86-7.
Vi får fina 2.10 hos spelbolaget UNIBET.
Rygga spelet hos UNIBET här.

Skriven av
Anton Gehlin är uppväxt i Sala och har sedan liten varit intresserad av trav. Han fick upp ögonen för sporten och spelet när han hängde med sin mamma i spelombudet. Efter att ha harvat på med travtips på Youtube till och blev Anton värvad till Travnet där han nu både spelar andelar och skriver travtips.
Har du upptäckt ett text- eller faktafel? Hör gärna av dig till oss så att vi kan rätta till det. Vi arbetar löpande med att hålla allt innehåll på sajten korrekt, aktuellt och trovärdigt.
På Travnet publicerar vi information, nyheter och guider med fokus på kvalitet, transparens och noggrann faktagranskning. Läs mer om hur vi arbetar och våra kvalitetsrutiner här.
Bevakningen presenteras av








